środa, 16 lipca 2014

Komórkowa relacja z ostatnich dni

Tyle się ostatnio dzieje! Siedzę już trzecią godzinę na blogu i robię notki w przody. Postanowiłam, że stworzę też taką króciutką ze zdjęciami z komórki, bo jest ich od groma. Fotki zawierają głównie ostatnie dni, czyli: wypad do Wrocka, zakupy i spotkanie z chłopakami.

1. Aruś i Naff na trawie obok Hali Stulecia 2. Aruś i Naff - podróż zatłoczonym szynobusem 3. Wydział biologii i hodowli zwierząt, czyli nowy wydział Naffa, gdzie składała papiery 4. Taki tam napis obok Hali Stulecia 5. Muffinka rafaello prosto z Muffiniarni wrocławskiej 6. Różowa różyczka w prezencie od Arusia. 7. Pajęczy statyw Agaci i kręcenie break dance'a chłopaków 8. Zeszyty hello kitty z Tesco - zamierzam użyć ich do pisania listów! 9. Aruś i Naff na spacerze po parku, gdzie są krasnoludki! 10. My, cztery Lamy - Krawiec, Aruś, Naff i Dawid 11. Nowy wymysł galaretkowy 12. Bukiet kwiatów dla Doroty, która leżała w szpitalu.

Przy okazji chciałabym się pochwalić. No, pomijając to, że jestem już studentem (nie studentką, ja, taka męska), to... dostałam się do grona 100 osób, które będą miały możliwość nagrywania piosenki w studiu na konwencie Niucon we Wrocławiu! Dostałam taką oto odpowiedź:

 "Gratuluje trudnego ale i najciekawszego jak do tej pory wyboru. Zgłoszenie oczywiście przechodzi i jedyne o co mogę Cię prosić to żebyś przygotowała się jak najlepiej"

Cieszę się jak nie wiem, chociaż... możliwe, że się na Niuconie nie zjawie. Oprócz tego, chcemy w raz z Anią vel Umineko pójść na festiwal piosenki i zaśpiewać w duecie. Powinno być zabawnie! 
Do tego zgłaszamy się z Arusiem i Krawcem do turnieju siatkówki plażowej u nas w mieście. Sprawa jest taka, że musimy być rodziną, bo to turniej rodzinny, więc... będziemy. Krawiec - mój nowy, przyrodni brat, Aruś - nasz kuzyn z daleka. Kto biednemu zabroni?!
Trzymajcie się <3

6 komentarzy:

 1. Tyle ciekawego się u ludzi dzieje :D Temus dalej siedzi i siedzi i siedzi i sie...
  Nie lubię siatkówki, jestem antysportowy :C No chyba, że chodzi o stanie na bramce. To lubiem.
  Gratulacje :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zostania studentem i wyboru do nagrania piosenki ^^ Może jakoś taki numer z siatkówką rodzinną przejdzie, dobrze wykorzystywać wakacje tak aktywnie, a ja siatkówkę lubię najbardziej ze wszystkich sportów z piłką związanych ;) Znów porobiłaś tyle ciekawych fotek, babeczka wygląda pysznie *.* Ostatnio muszę pamiętać żeby na blogi zaglądać, bo jakoś ciągle o tym zapominam, a tu tyle się dzieje! Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia na nagrywaniu na Niuconie, na pewno świetnie ci pójdzie! xD
  Muffinka tak smakowicie wygląda~ *q*

  OdpowiedzUsuń
 4. a ty tylko żarcie wstawiasz xddd kurna zjem cię przez to xd a mówią , że rodziny się nie wybiera xd Gratulacje , śpiewaj dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję tego, że zostałaś studentką i zaliczyłaś się do tego grona osób, to pewnie spore wyróżnienie! ^^ Zapowiadają się bardzo pozytywne dni jak widzę, oby tak dalej. *_*

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia w siatkówce jak i na występie ! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze <3! Na pewno się odwdzięczę -^___^-