wtorek, 31 grudnia 2013

Podsumowanie roku 2013

Rok 2013 był dla mnie rokiem bardzo ciężkim. Nie skłamię jeśli powiem, że najcięższym w moim dotychczasowym życiu. Pamiętam go przede wszystkim z pogrzebów, na których byłam nienagannie często, a także z wielu przedsięwzięć, które zwyczajnie mi nie wychodziły. Kojarzę go też z ciągłych "wojen z ludzkością". Stawałam w obronie słabszych, wyrażałam swoje zdanie i narobiłam sobie tym mnóstwo wrogów. To, co jest pozytywnego w tym roku, to to, że stałam się dwa razy silniejsza - porażki wiele mnie nauczyły. Jestem też o wiele większą optymistką, niż byłam wcześniej. Zawsze, ale to zawsze mam nadzieję, że będzie lepiej. Nie będę się rozpisywać na temat poszczególnych wydarzeń jak rok temu. Będą to w większości zdjęcia. Roku 2014, proszę, bądź dla mnie o wiele lepszy!

1. Jedne z ostatnich zdjęć z naszym psem. Mama, Baster i ja.
2. Nasza niewielka grupka na wspólnym grillu. Mieliśmy tylko raz okazję spotkać się wszyscy razem w tym roku. 3. Człowiek karimata na wakacyjnym, dosyć nieudanym i nerwowym Niuconie 4. Najładniejsza rzecz na praktykach w zakładzie gastronomicznym. Praktyki nie były zbyt... udane, ale nie należały do najgorszych! 5. Kwitnące w kwietniu kwiaty na jednym z moich ulubionych, bunkrowych drzew. Kojarzą mi się niestety z pogrzebem mojego kochanego dziadka i nieprzespanymi nocami po odwiedzinach w szpitalu 6. Koszykówka - najlepszy sport tych wakacji! 7. Jedyny i niepowtarzalny zachód słońca nad morzem z Arusiem. 8. Niezapomniana, deszczowo-parasolkowa sesja zdjęciowa z Niku. 9. Romantyczna, walentynkowa kolacja z Arusiem 10. Spotkanie z Dantosiem, dzięki któremu jestem z Arusiem! 11. Aruś i mój kuzyn Igor 12. Mój pierwszy konwent w życiu - Krakon, oraz Yuno i Asuna gwałcące biedne Neko.

1. Bo tak bardzo często w tym roku piekłam! Szczególnie babeczki. Był to czas na kulinarne eksperymenty. 2. Sushi we Wrocławiu, bo w tym roku maniakalnie często się nim zajadałam. 3. Aruś i Naff na spotkaniu u babci Naffa. Spędziliśmy wtedy bardzo miły czas na łonie natury. 4. Mój kochany Baster, za którym wciąż tęsknię. 5. Luśka, Gosiek i ja - bo tak rzadko mamy okazję się wspólnie spotkać! 6. Kot mojej rodziny jako symbol tego, że w tym roku wszystkie koty do mnie lecą! 7. Aruś, miś i ja - z frytkowego spotkania z Niku 8. Sylwester we Wrocławiu rok temu - wspaniały czas! 9. Mój jedyny i niepowtarzalny tort 19-nastkowy! 10. Wesele, gdzie poznałam masę nowych członków rodziny. 11. Pajęczyna, jako symbol mojej rozwijającej się twórczości - przez świat z Nikonem 12. Aruś i Naff nad morzem.

1. Loliciana sesja, a trzeba podkreślić, że Naff bardzo rzadko znajduje się na jakiejkolwiek sesji! 2. Asiek - bo mieliśmy w tym roku wiele cudnych sesji zdjęciowych! Jest jedną z moich najlepszych modelek! 3. Szalone wygłupy z Krawcem przez cały rok 4. Wakacyjna sielanka. 5. Moja pierwsza, większa sesja ślubna! 6. Rudy Naff, bo rudzi są fajni! 7. Wakacyjne wypady z Niku nad zalew. Kojarzę je głównie z somersby! 8. Kalmary, jako przykład twórczego gotowania w roku 2013. 9. Z najukochańszymi rodzicami. 10. Aruś i Naff nad zalewem 11. Aruś i Naff na studniówce u Arusia 12. Ninja, który niestety odszedł.

Jak widać, bardzo wiele zdjęć pochodzi z wakacji - był to mój najszczęśliwszy okres w roku 2013. Poza nimi nie działo się zbyt wiele interesujących rzeczy. Staram się w nim widzieć dużo dobrych rzeczy, ale mam świadomość, że pełny był tych złych. Rzucam wszystkie bolączki w tył i już dziś po północy zaczynam nowe życie w nowym roku. W raz z Arusiem zamierzamy spędzić Sylwestra razem z Niku. Planów jako takich nie mamy - wyjdzie w praniu, a Wam już teraz życzę... Szczęśliwego Nowego Roku! Oby Wam się dobrze wiodło w 2014! Bawcie się dobrze i uważajcie na siebie <33

11 komentarzy:

 1. Uwielbiam Arusia i Naffa nad morzem <3
  Kurde to jest niesamowite, pamiętam jakby to bylo wczoraj jak czytałam u Ciebie podsumowanie 2012 roku i tak bardzo się w nim zakochałam..A tu prosze..Już kolejne, nie wierze, że to wszystko tak szybko zleciało O__o
  To podsumowanie jest równie genialne <3 Aczkolwiek widze, że nie tylko dla mnie ten rok z 13 na końcu był niezbyt dobry..
  Życzę więc Ci kochany Naffie udanego sylwestra i wszystkiego dobrego, aby ten nadchodzący 2014 rok przyniósł same pozytywy i był o niebo lepszy od tego kończaćego się 2013 :*
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + ale ty cudownie wyszłaś na tym zdjęciu z rodzicami w ostatnim kolażu, jak księżniczka *____*

   Usuń
 2. Jakie świetne fotki!
  Szczęśliwego nowego roku! :)

  Pozdrawiam, Niepoprawny. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Następny rok będzie lepszy, zobaczysz! Damy sobie radę <3
  Jak najszczęśliwszego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrowia przede wszystkim! <333 ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia ;) Dużo szczęścia w nowym roku, oby był jeszcze lepszy niż ten :) Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I Tobie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku. <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby ten rok był o wiele wiele lepszy niż 2013 ^ ^ Tego Ci życzę! Pozdrawiam
  Akane

  OdpowiedzUsuń
 8. Niektóre zdjęcia kojarzę, inne dopiero zobaczyłam :) Fajnie tak sobie powspominać :) Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  Zapraszam :)
  zmnikalatwiej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Oby ten 2014 był jeszcze lepszy. Bez takich przykrości jakie się przydarzyły w poprzednim roku.
  Doszedł list ? Jestem bardzo ciekawa ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiesz sorki ze dopiero piszę ale nie dawno ozdrowiałam :) mój sylwester był bardzo udany i mam nadzieję że rozpocznę Nowy rok tak samo ale zdrowa xd ps. nie mieszaj likieru wódki szampana i wina xd
  I pamiętaj ze masz swoją kochaną Luncie, która będzie CIĘ wspierać <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze <3! Na pewno się odwdzięczę -^___^-