sobota, 29 września 2012

Pierwsza jazda?!

Hej.
Wczoraj już nic nie pisałam, bo zabrali mi internet, ale dziś powracam z nowościami z mojego kursu na prawo jazdy :DD. Jestem po ok. 5, 6 lekcji teorii  i... proszę państwa, proszę państwa, zostałam umówiona na pierwszą jazdę po mieście! Niedziela, godzina: 12:30. Boję się! Naprawdę się boję. Może kiedyś już jeździłam autem (średnio mi to szło xP), ale teraz od tak, będę musiała wyjechać na ulicę. W pierwszym momencie po usłyszeniu tej informacji, przestraszyłam się, bo: Nie znam wielu zasad ruchu! Nie znam wielu znaków! Mam problemy ze skrzyżowaniami! Ale na szczęście w ruch poszły moje książki z kursu, a przede wszystkim płytka z egzaminem ;3.


Wczoraj calutki prawie dzień robiłam test egzaminacyjny. I z bólem przyznaję, że ani razu nie zdałam xP! Raz miałam trzy błędy. Ogółem wahają mi się od 3 do 7. Za cel dzisiejszego dnia więc, ustalam: Zdać egzamin :DDD.
Hmm. Przed jutrzejszą jazdą muszę ostrzec wszystkich znajomych i całą rodzinę, żeby nie wychodzili na ulicę....

4 komentarze:

 1. No to dobrze! Moja mama jak robiła testy to potrafiła robić co test po 10 błędów, a potem na teorii była bezbłędna! Niestety i tak nie zdała, bo jak już wracała do ośrodka, to nie włączyła raz kierunkowskazu i bum. Ale z Tobą będzie inaczej, bo zazwyczaj młodsze osoby mają o wiele lepiej ze zdawalnością :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurdę... Szkoda xP. Ale mam nadzieję, że twoja mama będzie zdawać jeszcze :DD W końcu ktoś musi wozić Slacza haha :DD.
   No, ja nie wiem. Ja tępak jestem, to nie wiem czy tak zdam XDDD.

   Usuń
 2. Niestety, moja mama sobie już odpuściła, więc trzyma kciuki, że to ja będe ją podwozić wszędzie XD Zdasz, zdasz, pomyśl co ja będę musiała zdać XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no właśnie będziesz miała trudniej xdd powodzenia XD

   Usuń

Dziękuję wszystkim za komentarze <3! Na pewno się odwdzięczę -^___^-