piątek, 31 maja 2013

Kolorowy ogródek

Czuję się, jakby była dziś niedziela. Długie weekendy zawsze mieszają mi w głowie.
Wczoraj wybrałam się na ogródek, zobaczyć jak się mają moje roślinki. Wszystko powoli rozkwita! Żółte irysy, różowe piwonie... i na tym kończy się moja znajomość kwiatów. Poniżej kilka losowych zdjęć roślin. Zaszalałam z kolorową przeróbką. Tak. Nudzi mi się.

Pan robaczek zepsuł mi koncepcje t.t


Dziś o dziwo się rozpogodziło. Co robi Naff w takiej sytuacji? Siedzi przed komputerem  i ogląda anime. Oj, będą recenzje,będą recenzje. Żeby nie było, dziś sprzątałam! Też tak macie? Cały rok robicie burdel, sprzątacie raz na tydzień, albo miesiąc, jak wchodzicie do pokoju, to nie widzicie podłogi, szklanki to się wam od biurka nie chcą oderwać, bo zaschła herbata lepsza niż super glue, a potem nagle siadacie i myślicie: o, posprzątam sobie dzisiaj w szafkach, bo mi się wyjątkowo chce! Nie? Więc witajcie w moim świecie. Przynajmniej mam na jakiś czas spokój z szafkami. Czasami (raz na 2 lata) lubię je posprzątać. Są tam rzeczy, które chomikuję od 1 kl. podstawówki! Dzisiaj np. znalazłam mój stary pamiętnik z 2002 r. i razem z rodzicami śmialiśmy się z ich wpisów do niego -^____^-. Uwielbiam wspominać.

6 komentarzy:

 1. Ja w wczoraj przez większość dnia myślałam, że za chwilę poniedziałek ^__^.

  Ja nigdy nie mam bałaganu w pokoju, nie mogłabym z nim psychicznie wytrzymać. Co więcej, przynajmniej dwa razy dziennie układam w szufladkach, składam ubrania i tak dalej. To już chyba choroba psychiczna.

  Drugie zdjęcie cudowne. (:

  OdpowiedzUsuń
 2. Cuudowne zdjęcia ; )
  Co do bałaganu to rzadko mam. Ja po chwili wszystko co zalega to sprzątam, bo lubię mieć wokół siebie porządek... oczywiście nie do przesady ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne te zdjęcia! *__*
  Haha mi też jak są dlugie weekendy mylą się wszystkie dni tygodnia :D
  Mam tak samo z tymi pamiętnikami! :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Booooże jaram się tymi zdjęciami Naff ! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też kocham czytać swoje stare pamiętniki :D Śliczne te zdjęcia, to pierwsze ma taki ciekawy kolorek :D

  Zapraszam :3
  ZMNIKALATWIEJ.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze <3! Na pewno się odwdzięczę -^___^-