wtorek, 8 stycznia 2013

Wyjazdy, wyjazdy...

Hej! Dzisiaj jeden z tych dni, gdy ma się ochotę tylko i wyłącznie spać. Na lekcjach dosłownie usypiałam, a gdy wróciłam do domu spałam od 15 do 19:30 - obudziłam się w trakcie tylko na chwilkę, gdy mama wparowała mi do pokoju, zjadła moją czekoladę i zostawiła mi w zamian sos sojowy do sushi xd.
To wszystko przez nocne rozmowy do późna z Arusiem. Ostatnio, by przypomnieć sobie stare czasy, graliśmy a grę: Pytanie za pytanie ^___^. Na początku naszego związku bardzo pomogło nam to się poznać. Teraz znamy się już naprawdę dobrze, więc ciężko było wymyślić jakiekolwiek pytanie! Tak poza tym dostałam dzisiaj paczuszkę od Arusia z pendrivem. Będę się uczyć w ślepo tańczyć poloneza. Życzcie mi powodzenia!

W końcu użyłam kadzidełek od Arusia. Są boskie, ale nic nie przebije samego pudełka :D
I dzisiejsza niespodzianka od braci ;)) - niestety wyjeżdżają już w czwartek. Kto mnie będzie karmił?!?!

Moje plany co rusz się zmieniają! Okazuje się, że już za trzy dni, mogę spotkać się z Arusiem! Będzie to moja pierwsza podróż autobusem do niego (zazwyczaj spotykaliśmy się u niego, jak jechałam z rodzicami do babci w jego okolice). Ale na razie nie kraczę. Czekam do 10-tego na wypłatę. Życzcie mi powodzenia!
Jest jeszcze jedna rzecz, o której chcę wspomnieć w notce. Wpadłam na pewien pomysł, a mianowicie filmik w którym umieszczę WYZWANIA DAWANE MI PRZEZ WAS ;DD. Co wy na to?

5 komentarzy:

 1. Mniamm ! Pyszna niespodzianka :D Też taką chce..Mój brat już dawno wyjechał do Londynu spowrotem,ale 20 lutego go odwiedze ^____^
  Ładnie te kadziedłka wyglądają :D
  Ojj Naff pewnie, że trzymamy kciuki :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz fajnych braci :3. Ja jestem jedynaczką i mi z tym dobrze :3.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Heh, poloneza ? xD
  Braci masz wspaniałych. :D
  Filmik z Naffem? A czemu by nie ! Życzę we szytkich planach powodzenia,bo ja mam zawsze takie,że swoich nawet połowę nie potrafię zrealizować. xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Oohoho to powodzenia w nauce XD
  O tak! To świetny pomysł,na początek proponuje coś klasycznego czli: cynamonowe wyzwanie :3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze <3! Na pewno się odwdzięczę -^___^-