czwartek, 3 stycznia 2013

Piszę, co chcę.

Ostatnio mój blog wzbogacił się o "czytelników"-znajomych z mojego miasta. Domyślam się jakim sposobem Naffowo dostało się w łapki innych i... w sumie mi to nie przeszkadza.
Mój stary blog też się kiedyś dostał w niepowołane ręce, więc miałam trochę nieprzyjemności związanych z kpinami ludzi. "Hahhaa prowadzi bloga!", "Lol. Ale wstawia zdjęcia". Wtedy zmieniłam adres. Dziś, nie zamierzam tego robić, bo zwyczajnie mi to nie przeszkadza.

Dzisiejszy prezent od Gosi z którą byłam się pożegnać. Będziemy tęsknić! (mały przerywnik
w pisaniu xP)

 Blog to taki mały, prywatny świat, do którego większość waszych znajomych nie ma wstępu. Nie chcecie się nim z nikim dzielić. Fakt, też nie chcę. Aruś i Niku to jedyne osoby, które dotąd wiedziały o jego istnieniu i lubiłam się z nimi Naffowem dzielić. 
Po głębszym zamyśleniu, uznałam jednak, że... hej. Nawet jeśli i Naffowo stałoby się obiektem kpin, czemu mam się tym przejmować? Lubię blogować, robię to od 10 roku życia, kocham swoje życie, jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi, mam co opisywać, jestem dumna, piszę co myślę i z nikim się tym w życiu codziennym nie muszę dzielić, a jeżeli komuś się nie podoba, niech nie czyta. Oczywiście nie ma to na celu obrażenia osób z mojego miasta. Szanuję ludzi i ich zdanie. Po prostu naszła mnie chwila refleksji w razie kolejnych nieprzyjemności. Yo, peace. Każdy człowiek robi co chce, a wszystko co przeczytasz, jest na twoją odpowiedzialność, nie moją, naffową. Pozdrawiam~!

PS. A tymczasem na Naffowie, skaczą statystyki ;3.
PS2. Teraz idę się trochę pouczyć, a potem dokończę wrocławską notkę.

7 komentarzy:

 1. O tak, masz rację. Zgadzam się z Tobą! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Zgadzam się z tobą w 100% :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I bardzo fajnie, że tak myślisz :D Życzę Ci by tylko w tej nowej grupie nie znaleźli się zawodowi hejterzy, ale ludzie normalni ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mądrze to napisałaś :3

  http://zuuza-zuzaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze to napisałaś :)
  Moi znajomi nie wszyscy wiedzą o blogu,ale większość z nich. Wole nie narażac się na żałosne komentarze co po niektórych..
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. MASZ RACJE!! To twój świat i tu robisz to co chcesz :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze <3! Na pewno się odwdzięczę -^___^-