piątek, 16 listopada 2012

Oceny, oceny...

Ehh, oceny, oceny, oceny. U mnie z nimi dosyć różnie. Potrafię mieć 5 piątek i 5 dwójek równocześnie - a to wszystko przez prawo jazdy i pracę (nie mówię, że przez lenistwo też nie xP). Jedynymi słowy miesiąc listopad i grudzień są dla mnie zapowiedzią mocnej pracy nad ocenami.
A tymczasem kolejny, bezodpoczynkowy weekend. Zaraz do pracy, jutro o 6 jazdy po Zielonej Górze, a z jazd prosto do pracy. Mam nadzieję, że nie usnę na ladzie...


Symbol mojej nauki.
Przedstawiam wam... witaminy rozpuszczalne w tłuszczach xP Na szczęście ten sprawdzian już za mną. Teraz czeka mnie tysiąc innych i poprawy.
Macie coś takiego jak dziennik elektroniczny? Ja mam od niedawna. Wiecie, że całkiem przydatna rzecz? Lubię wiedzieć wcześniej co dostałam z kartkówki/sprawdzianu i skakać z radości po pokoju, gdy z ocen proponowanych z biologii wychodzi mi 5 *_____*


\

Słyszeliście kiedyś o k-pop'ie? Ostatnio robi się coraz popularniejszy. Pamiętam, jak jeszcze dwa lata temu miałam manię na koreańskie piosenki i ściągałam na ślepo wszystkie k-popowe płyty. Między innymi trafiłam właśnie na powyższy: "Orange Carmel". Rytmem piosenek, a szczególnie stylem teledysków, odchodzi od normalnego k-pop'u. Uwielbiam ich teledyski. Rytm kojarzy mi się trochę z nieudanym disco polo, ale śpiew naprawia szkody. Piosenki są po prostu inne, a teledyski przyciągają fanów słodkości ;333. Polecam dla tych, co lubią "inność".

4 komentarze:

 1. Tak Orange Carmel różnią się od reszty kpopowych zespołów. Ale wydaję mi się, że wszystko zależy od wytwórni. Czy tylko mi się wydaję, że A-ing i Magic Girl mają taki sam odkład muzyczny :P? Ja chciałabym mieć dziennik elektroniczny, może oceny bym znała wiedziała co poprawić, lub do czego się pouczyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o k-popie, ale szczerze powiedziawszy - nie przypadł mi do gustu. Nie mówię, że jest zły, ale raczej to nie dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o k-popie, ale nie lubie go :3 Jedyna piosenka jaka przypadła mi do gustu to Gangam Style haha :D
  + powodzenia w nauce ! :*
  http://mybeautifuleveryday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Też tak się uczę :D
  Rozpraszam siewszystkim i nie skupiam na niczym xD

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze <3! Na pewno się odwdzięczę -^___^-