czwartek, 22 listopada 2012

Dowód?

Myśleliście kiedyś, aby oddać krew? Mi się pomysł bardzo spodobał, tym bardziej, że w mojej szkole krwiodawstwo jest organizowane dwa razy w roku. Już się wybierałam do pielęgniarki na zapisy, a pielęgniarka do mnie: Bez dowodu osobistego , nie wpuszczają.  Hę? Mam 18 lat i nie wystarczy im inny dokument świadczący o tym, że mam 18 lat? OK. Trudno. Przynajmniej coś mnie skłoniło do tego, bym w końcu poszła ten dowód wyrobić, a więc dziś - złożyłam wniosek!


Widzicie? Nawet zdjęcie sobie zrobiłam. Nie wyszłam tak strasznie, ale odnoszę wrażenie, że moja twarz jest krzywa O____O. A tak poza tym, przy okazji kupilam prezent 18-nastkowy dla koleżanki na urodziny. Szykuje się wielka impreza na sali! Nie chcę wykrakać, ale może wybierze się na nią ze mną Aruś :33.


Oczywiście przy odwiedzinach Rossmana, musiałam porwać ze sobą Gerberka. Ten był dobry <3 jednego dla śmiechu kupiłam koleżance. A oprócz tego wykombinowałam jej dwa lakiery (jeden pękający - zakochałam się w nim!) i kapitańską ruletkę z kielichami. Planuję coś jeszcze, ale jak to będzie - zobaczymy. Może coś upiekę ^___^
...A tymczasem lecę robić referat z WoS'u o tolerancji.

7 komentarzy:

 1. Co do zdjęcia w dowodzie, to chyba każda dziewczyna ma jakieś zastrzeżenia, chociaż inni mówią, że jest piękne. Ja mam teraz inny problem, zgubiłam mój dowód :/
  A co do akcji krwiodastwa, to świetna sprawa. Ja sama pierwszy raz byłam oddać tydzień temu (wtedy jeszcze miałam dowód :D )

  OdpowiedzUsuń
 2. Gerberr mniaam <3
  Haha :D NIe martw się do zdjęć legitymacyjnych,do paszportu,dowodu itp. to chyba każda dziewczyna ma jakieś zastrzeżenie ! :D Ale Twoje wyszło bardzo ładne :3
  http://mybeautifuleveryday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w Pisaniu referatu ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Gerberki są nie dobre ... dla mnie.
  Fajnie ci zdj legimatycyjne wyszło, nwm co masz do sw twarzy ...
  No,to powodzenia w referacie ! :)

  Pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie masz jeszcze dowodu? czas najwyższy wyrobić ^^ a na zdjęciu wyszłaś cudownie, skojarzyłaś mi się z księżniczkami z bajek Disneya :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia do dowodów zawsze wychodzą źle o.o
  Kiedyś musze te Gerberki spróbować :C
  Sin.
  (www.Sinka-Nah.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam dowód tymczasowy i zawsze trzymam go w portfelu tak, by nikt inny nie widział zdjęcia. Wyglądam jak łoś (nie mam pojęcia skąd to skojarzenie :D ). A Ty wyszłaś ślicznie. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze <3! Na pewno się odwdzięczę -^___^-